Slideshow - címoldal

Kép: 
 

Belépés

Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 0 felhasználó és 16 vendég van a webhelyen.

Ingyenes közkorcsolyázás csomafalviaknak a gyergyószentmiklósi "ballon" jégpályán!

Ingyenes közkorcsolyázás csomafalviaknak a

gyergyószentmiklósi "ballon" jégpályán!

 

A település polgármesteri hivatala szeretettel hív minden korcsolyázni szerető és vágyó csomafalvit és községünkbe érkezett vendégeket ingyenes közkorcsolyázásra, december 27-én, pénteken 13 és 15 óra között a gyergyószentmiklósi ballon jégpályára.
Az ingyenes belépés
csomafalvi lakcímet igazoló személyigazolvány vagy iskolai ellenőrző felmutatása alapján történik. Településünkön velünk együtt ünneplő vendégeink az őket elkísérő csomafalviak által tudnak ingyenesen bejutni.  


Boldog Karácsonyt és jó szórakozást kívánunk minden résztvevőnek!